سیستم تبلیغات کلیکی انفورماتیک رویای پارسیان

Advertising Terms & Conditions
Site Navigation:

Advertising Terms & Conditions

قوانین و شرایط استفاده از سیستم تبلیغات کلیکی انفورماتیک رویای پارسیان


این توافق نامه به منظور همکاری با سیستم مدیریت تبلیغات اینترنتی انفورماتیک رویای پارسیان می باشد.
اصطلاح نمایش دهنده تبلیغات در این توافق نامه به هر شخص حقیقی و یا حقوقی که با قبول شرایط زیر در بخش " نمایش دهنده تبلیغات" سیستم انفورماتیک رویای پارسیان ثبت نام کند، اطلاق می شود.
برای استفاده از خدمات سیستم انفورماتیک رویای پارسیان، "نمایش دهنده تبلیغات" ملزم و متعهد به انجام كامل مفاد اين توافق نامه مي باشد. تمام نمایش دهندگان تبلیغات لازم است با تمام شرایط این توافق نامه موافق باشند.
انفورماتیک رویای پارسیان حق باطل کردن عضویت و پرداخت نکردن حساب هر یک از نمایش دهندگان تبلیغات که منطبق با این توافق نامه عمل نکنند را دارد .
انفورماتیک رویای پارسیان هیچ گونه مسئولیتی را در قبال زیان ها و یا خساراتی که از عدم رعایت موارد زیر به نمایش دهنده تبلیغات وارد می شود، بعهده ندارد.
انفورماتیک رویای پارسیان هیچگونه مسئولیتی در قبال برنامه نویسی و کدنویسی برای وب سایت ها و وب لاگ ها و فعال سازی کد تبلیغات در وب سایت کاربران را نمی پذیرد. قبل از استفاده از کدها از اطلاعات سایت ، دیتابیس و به طور کلی هاستتان بک آپ تهیه کنید تا در صورتی که به دلیل نداشتن دانش کافی کد نویسی وب وب سایتتان دچار بهم ریختگی شد بتوانید بک آپ ریستور کنید.
کلیه حقوق مالکیت این سایت اینترنتی شامل تصاویر، متون و یا هر جزء دیگری از آن، در مالکیت انفورماتیک رویای پارسیان قرار دارد و کلیه حقوق این مالکیت محفوظ می باشند.
انجام هرگونه کپی، استخراج و یا تکثیر بخشی و یا تمامی اطلاعات سایت انفورماتیک رویای پارسیان و یا هرگونه عمل دیگری که حقوق انفورماتیک رویای پارسیان را خدشه دار نماید ممنوع می باشد.
انفورماتیک رویای پارسیان حق دارد درخواست هایی را که با معیار های او مغایرت دارند، به عنوان نمایش دهنده تبلیغات نپذیرد.


سایت هایی که انفورماتیک رویای پارسیان به عنوان همکار نمی پذیرد :
  • وبسایت هایی که در بردارنده ی تصاویر یا مطالب مستهجن باشد و یا در آن به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کرده باشند.
  • سایت هایی که در رابطه با هک یا کرک می نویسند .
  • سایت های دانلود موزیک و فیلم های غیرقانونی
  • سایت هایی که به اعمال غیر قانونی نظیر ساخت بمب ، مشروبات الکلی و ... مرتبط اند.
  • سایت ها و وبلاگهایی که با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در منافات باشند.

انفورماتیک رویای پارسیان تنها ضمانت می کند که در صورت کلیک بر هر تبلیغ در صورتی که هیچ گونه تقلبی در کار نباشد مبلغی را به حساب اعضا بریزد و هیچ گونه ضمانت دیگری قبول نمی کند.
هر نمایش دهنده تبلیغات فقط می تواند یک اکانت در انفورماتیک رویای پارسیان باز کند. اما وی می تواند بیشتر از یک سایت در اکانتش داشته باشد. مشروط به اینکه کد تبلیغ در همه سایت های وی به طور جداگانه قرار گیرد.
هر سایت یا وبلاگ نمایش دهنده در انفورماتیک رویای پارسیان باید یک آمارگیر معتبر در سایت خود داشته باشد.
نمایش دهنده تبلیغات تنها می تواند از هر نوع از تبلیغات انفورماتیک رویای پارسیان تنها یک عدد قرار دهد به استثنا بنر گرافیکی 468*60 که دو عدد می توانند قرار دهد.
بدون مشورت با انفورماتیک رویای پارسیان اجازه هیچ گونه دستکاری در کد تبلیغ انفورماتیک رویای پارسیان داده نمی شود . در صورت مشاهده هر نوع دستکاری حساب کاربری نمایش دهنده تبلیغات بسته شده و درآمد کسب شده توسط وی به نفع انفورماتیک رویای پارسیان بلوکه می شود.
نمایش دهنده تبلیغات موظف است مشخصات خود را از قبیل نام، آدرس، شماره تلفن و شماره حساب و نام سایت را صحیح اعلام کند و در صورت مشاهده تضاد حساب کاربری نمایش دهنده تبلیغات بسته شده و درآمد کسب شده توسط وی به نفع انفورماتیک رویای پارسیان بلوکه می شود.
اشخاص زیر 18 سال اجازه همکاری با انفورماتیک رویای پارسیان را ندارند مگر آنکه اجازه کتبی از والدین خود داشته باشند.
در صورت نبودن توافق بین عضو و انفورماتیک رویای پارسیان در این باره تنها نظر انفورماتیک رویای پارسیان مطرح است .
در هر حال انفورماتیک رویای پارسیان در تائید و یا عدم تائید درخواست عضویت اختیار تام دارد.


شرابط پرداخت پورسانت های شما :

انفورماتیک رویای پارسیان متعهد می شود درآمد کسب شده توسط شما را به محض رسیدن
به مبلغ   100   هزار ريال به حساب بانکی شما واریز نموده و شمارنده شما را ریست نماید.
لازم به ذکر است سیستم تنها کلیک های واقعی را مبنای پرداخت خود قرار خواهد داد.
در صورتی که درآمد کسب شده در مدت یکماه به مبلغ فوق نرسد اعتبار شما به ماه بعدی انتقال می یابد.


كليك غير واقعي :

كليه كليك هايي كه به نحوي از طريق تشويق كاربران و يا استفاده از جملاتي مانند ( براي حمايت از ما و ... ) ثبت شده باشد ، بعنوان كليك غير واقعي در نظر گرفته خواهد شد.
همچنين هرگونه تغيير در كدهاي تبليغ و يا سعي در فريب سيستم بعنوان تخلف كاربر در نظر گرفته خواهد شد.
عواقب ثبت كليك غير واقعي و يا تخلف كاربر بعهده شخص كاربر بوده و سيستم مسئوليتي در اين قبال ندارد.